Thuisonderwijs Al Amana Ede Zuid

Met ingang van 16 maart 2020 is het fysieke onderwijs in Nederland stopgezet vanwege het Corona-virus. Op Al Amana denken wij in kansen en mogelijkheden. De maatregelen hebben ons er zeker niet van weerhouden alles op alles te zetten kwalitatief goed onderwijs te verzorgen. Het team heeft de handen inéén geslagen en in een zeer kort tijdsbestek onderwijs op afstand gerealiseerd en ontwikkeld. In dit thuisonderwijs wordt naast het reguliere onderwijsaanbod voorzien in extra zorg voor kinderen met specifieke onderwijsbehoeften en kinderen die meer aandacht behoeven middels dagprogramma’s, dagelijks online contact  met de leerlingen en regelmatig telefonisch contact tussen school en ouders. Trots zijn wij op onze leerlingen, onze ouders en ons team: Samen zorgen wij voor een voortzetting van het goed onderwijs op afstand.

Thuisonderwijs-Al-Amana-Ede-Zuid

Laat een reactie achter